Budućnost
Implementirajte Zeleni koncept u svoje objekte

Nacionalna asocijacija zelenih krovova Srbije je započela aktivnu komunikaciju o neophodnosti zelene infrastrukture za održivi razvoj naših gradova. NAZ ima za cilj da građane, investitore, organizacije i sve relevantne aktere koji učestvuju u procesu donošenja odluka u ime gradova Srbije, inspiriše na preispitivanje dosadašnjeg pristupa u svom profesionalnom domenu, ali i u svakodnevnom životu. Ideja je da zajedničkim snagama doprinesemo da priroda bude deo naših gradova, a samim tim i kreiranju humanijih uslova života.
Poziv za INVESTITORE
Gradovi se razvijaju izuzetnom brzinom tako da danas više od polovine ukupne svetske populacije živi u urbanim zonama, a tendencija rasta ne prestaje. Rast i razvoj gradova imaju presudan uticaj na stanje naše planete, stoga je i uloga investitora i relevantnih struka izuzetno važna.
NAZ čini dostupnim najsvežija znanja, iskustva, tehnologije i tendencije za sve one koji utiču na razvoj urbanog tkiva, kako bi gradovi Srbije postali kvalitetnije mesto za život.
PODRŽITE NAŠE AKTIVNOSTI I PREDLOŽITE NOVE. BUDUĆNOST GRADOVA JE U NAŠIM RUKAMA, UČINIMO JE DOSTOJNOM NAŠOJ DECI!
Udružite snage sa investitorima i postanite član NAZ-a
Bulevar Oslobođenja 66b, 21000 Novi Sad
Tel: +381 (0)21 654 63 39
Tel: +381 (0)63 521 818
info@nazk.org
www.nazk.org
- Novosti4 sedmice ranije
Reč urednice: Sigurnim koracima u 2021. godinu
- Enterijer1 mesec ranije
Saveti iz Marine Enterijernice: Praznična dekoracija
- Arhitektura4 sedmice ranije
Kuća u Dobanovcima – Adaptacija tavanskog u stambeni prostor
- Energetska efikasnost1 mesec ranije
Sistem plafonskog hlađenja objekta
- Novosti3 sedmice ranije
Novo iskustvo za arhitekte i investitore u Novom Sadu
- Građevina1 mesec ranije
Mislite na vazduh pre nego što ga ugledate!
- Novosti1 mesec ranije
LG bojler je efikasan, ekološki praktičan i višestruko nagrađivan za dizajn
- Arhitektura2 sedmice ranije
SPECIJALNO ZA GRENEF S Tamarom u akciji: Arhitektura i građevinarstvo u službi humanosti